Polymer Technology s.r.o

Ohýbané sklo
Placeholder Picture

Ohýbané sklo se vyrábí v elektrických pecích z rovného tabulového skla, kde působením tepla na sklo je dosaženo požadovaného tvaru na předem laserově odladěných formách. Ohýbaná skla mohou být použita v prosklených fasádách, včetně do strukturálních konstrukci. Existují i aplikace v prosklených střešních systémech (s bezpečnostní folií) v obloukových světlících nebo kupolích. V interiérech lze ohýbaná skla aplikovat na prosklená schodiště, zábradlí, válcové prosklené výtahové šachty, přepážky v úřadech, výlohy nebo prodejní pulty, a tak dále. Speciální použití může být v nábytku, čelní stěny akvárií a podobně. Zásady při objednání.


Když si přejete objednat ohýbaná skla, je potřeba zadat počet důležitých parametrů. Například R(=Radius). Firma Polymer Technology Vám ale ovšem nabídne možnost celkové vypracování projekt s ohýbaným sklem na základě vlastního měření konkrétního projektu.


Která skla se hodí k ohýbání?

Čířé floatové sklo
Skla s vrstvou pokovení (LOW.E)
Drátosklo
Barevná skla – např. Planilux, Planibel, Antelio, atd.

Protipožární sklo

Placeholder Picture

společnost polymer technology, s.r.o. se právě specializuje na vývoj ale i výrobu protipožárních skel všech známých kategorií. výrobky polymer technology kombinují kromě protipožárních totéž další vlastnosti umožňující jejich široké architektonické využití, například uv-odolnost.

základem pro tento široký rozsah použití jsou úspěšné standardní testy a schválené procesy pro protipožární sklo podle národních (zkušebna pavus, veselé nad lužnicí) a mezinárodních norem (zkušebna zag, lublaň, slovinsko).

protipožární sklo pg7 je uv stabilní pro vnitřní a vnější použití, pro svislé a vodorovné zasklení, decibelový útlum 31 db, teplotní rozsah použití + 60oc a průchod světla v 87%. sklo jsme schopni dodat na míru dle vaší potřeby, největší rozměr je omezen na 2700 x 1575 mm. pokud máte zájem o zpracování konkrétní cenové nabídky dle vašich přání, prosíme vás o kontaktování na výše uvedených tel. číslech nebo e-mailu. nabídku vám zašleme obratem.

vlastnosti protipožární sklo pg 22 – pg 28, kategorie ei30 – ei60

protipožární skla pg22 a pg28 je uv stabilní pro vnitřní a vnější použití, pro svislé a vodorovné zasklení, decibelový útlum 42 db, teplotní rozsah použití -20 až +50oc a průchod světla v 85%. sklo jsme schopni dodat na míru dle vaší potřeby

Laser

s Laserem mužeme přenést oblíbený,nebo navržený obraz na sklo,
nebo řezat sklo.

Placeholder Picture
Lakovaná skla
Placeholder Picture

Lakovaná skla jsou esteticky zajímavá skla s barevnou povrchovou úpravou, jehož jedna strana je opracována nástřikem vysoce kvalitní barvy. Dekorativní skleněné povrchy jsou v současné době velice oblíbené. V oblasti interiérového designu (např. v nábytkářském průmyslu k použití na stoly a posuvné dveře), je oblíben pro svůj vzhled a barevnou dokonalost. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení při navrhování interiéru, včetně komerčního využití v kancelářích, restauracích i obchodech, a dále v obytných prostorách pro použití v kuchyních, koupelnách a obývacích pokojích.

Floatové (nebo totéž kalené a vrstevné sklo) pokryté na jednom povrchu vysoce kvalitním lakem
Lak je UV odolní
Neprůhledný vzhled, ale i se saténovým efektem
Možnost individuálních odstínů na základě barevné palety RAL.
Barevná paleta má pouze informativní charakter. Odchylky v odstínech jsou možné. Zobrazovací možnosti jednotlivých monitorů nejsme schopni garantovat. Pokud si nejste odstínem barvy jisti, kontaktujte nás a dodáme Vám vzorek.


Cenově velice výhodně, pošlete nám nezávaznou poptávku!
Použití:
Zejména interiérové použití, např. obklady stěn v kuchyni, dveře šatních skříní, nábytek a.t.d.